İkili (tandem) Yamaç Paraşütü Rezervasyonu Nasıl Yaparım?

1.REZARVASYON

Uçmak (Yamaç Paraşütü) için operasyon birimimizi arayarak rezarvasyonu gerçekleştirmek gerekmektedir. Operasyon birimimiz hava şartları ve müsaitlik durumuna göre sizinde onayladığınız bir zaman için razarvasyonunuzu gerçekleştirir.

2.ULAŞIM

Önceden belirlenen rezarvasyon saatine göre özel aracımız sizi bulunduğunuz lokasyondan alarak uçuş alanına ulaşımınızı sağlar. Uçuş (Yamaç Paraşütü) sonrası yine aynı şekilde aracımız sizi istediğiniz lokasyona geri bırakır.

3.KALKIŞ PİSTİ YOLCULUĞU

Bulunduğunuz lokasyondan transferiniz iniş alanımız Kleopatra Plajı’na kadardır. Bundan sonrası asıl maceramız başlar. Araç değişikliği yapılarak 4*4 araçlarla kalkış pistimize doğru yaklaşık 30 dakikalık bir tur başlar. Köy yolları, toprak yollar ve ormanlık alanlardan geçerek uçuş pistimize ulaşır ve mini bir jip safari turu deneyimi yaşamış olursunuz.

4.UÇUŞ ÖNCESİ

Kalkış pistimize ulaştığımızda sizi eşsiz bir manzara beklemektedir. Doğa, Alanya Kalesi, Akdeniz, Kleopatra plajı, Alanya ayaklarınız altındadır. Siz bu büyüleyici manzaranın tadını çıkarırken pilotunuz uçuş hazırlıklarını tamamlar. Pilotunuz sizi uçuşa (Yamaç Paraşütü) hazırlar ve kısa bir brifing ardından Yamaç Paraşütü yapmaya hazırsınızdır.

5.KALKIŞ

Artık uçuş (Yamaç Paraşütü) hazırlığı tamamlanmıştır ve her şey hazırdır. Pilotunuzla birlikte hızlı birkaç adımla birlikte pistten kuş gibi havalanarak Yamaç Paraşütü yapmaya başlarsınız.

6.UÇUŞ

Artık özgürlüğün sınırlarını zorlamaya geçilmiştir. Kalkışın hemen ardından adrenalin tavan yapmışken, dünyada ki en güzel duygu; uçmanın tadına varmışssınızdır. Yamaç paraşütü deneyimli pilotunuzun kontrolü altındadır. Bu sayede kalkışın akabinde havadan orman ve şehir üstü uçuş gerçekleştirilir. Bu sırada havada görüntüleriniz ve kayıtlarınız profesyonel çekimlerle ölümsüzleştirilir. Deniz üzerine geldiğinizde, isteğe bağlı olarak, son derece güvenli akrobasi hareketleri yaparak heyecan katsayınızı arttırabilir yahut kuşlar gibi süzülerek huzuru zirvelerde yaşayabilirsiniz.

7.İNİŞ

İniş alanımız dünyanın en meşhur sahillerinden biri olan rivayete göre Kleopatra’nın güzellik sırrı Kleopatra Plajı’dır. İnişimiz kuşlar kadar yumuşak bir şekilde yere ayak basmamızla sonlanır.

8.UÇUŞ SONRASI

İnişten sonra uçuş ekipmanlarımız pilotunuz tarafından çıkarılır ve havada ki görüntülerinizi seyretmeye başlarsanız. İsterseniz bu görüntüleri satın alabilirsiniz. Daha sonrasında transfer aracımız tekrar sizi istediğiniz lokasyona bırakarak Yamaç Paraşütü turumuz bitmiş olur.

Yamaç Paraşütü Turu yaklaşık olarak 2-2.30 saat sürmektedir.

 

 

Leave your comments

Post comment as a guest

0
terms and condition.

Comments